S.S.S

Özel Mamak Diş Kliniği

Sıkça Sorulan Sorular

 • Tedavi ücretleriniz nelerdir ?

  Kliniğimiz bünyesinde olan bütün tedavilerimiz ücretleri öğrenmek için ücretsiz muayene formunu doldurmanız yeterlidir. Bu şekilde dilerseniz muayene olup kesin ücret öğrenip tedavinize başlayabilirsiniz. Üstelik ücretlerimiz SGK ' lı hastalara 50% indirimlidir.

 • Lazerle kıl dönmesi tedavisi yapıyor musunuz ?

  Lazerle kıl dönmesi operasyonlarını yapmaktayız. Ancak  Lazerle kıl dönmesi tedavisi hastalarımızın %10-%15’inde tercih edilebilmektedir.Bunun en temel sebebi yüksek maliyetli operasyonlar olduğu için ileri evre olmayan ve yaygın olmayan (yani birden çok girişli) kıl dönmelerinde tavsiye edilmemektedir. İleri evre gerek görülen hastalarımızda da uzunca yıllardır genel cerrahi uzmanlarımız tarafından başarıyla uygulanmaktadır.Lazerle kıl dönmesi tedavisinde kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmekte ve ağrısız konforlu bir tedavi yöntemidir. Kısa bir istirahat sonrasında günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.

 • Ücretsiz Muayene her tedavi için geçerli mi ?

  Ücretsiz muayene fırsatımız her tedavi için geçerli olup, istediğiniz kliniğimizde bu imkandan ücretsiz muayene formunu doldurarak fayadalanabilirsiniz.

 • Yurt Dışından Gelecekseniz Mutlaka İnceleyin.

  Merhaba,
  Dentomeristanbul olarak yurtdışından gelecek olan hastalarımızı Havaalanında karşılıyoruz.
  Ücretsiz olarak sunulan Havaalanı Transferi hizmetimiz ile kalacağınız yada firmamız tarafından
  rezerve edilen otelinize kadar sizlere eşlik etmekte olacağız.

 • Doğrudan Doktorunuzla Görüşün!

  Merhaba.
  Bizimle Whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz.
  Doğrudan İşletme kurucumuz ve İşletme sahibi Dr.Ömer KARAASLAN ile görüşüp
  Cevabını Merak Ettiğiniz tüm sorularınızı iletebilir, genel bilgilendirmenin yanısıra Tedavi Süreci ve Ücretleriyle
  ilgili bilgi alabilirsiniz.

 • İMPLANT TEDAVİSİ SÜRESİNDE AĞRI OLUR MU ?

  İmplant tedavisi sırasında lokal anestezi uygulanacağı için hastamız herhangi bir ağrı hissetmez ve implant uygulanır. Operasyon sonrasında ise hekimimizin hastaya vereceği ilaçları kullandığı takdirde ve operasyonun yapıldığı gün soğuk kompress (buz) uyguladığı takdirde rahat ve ağrısız bir iyileşme süreci geçirecektir. Tedavi iyileşme sürecinde ve tedavi sonrasında hastamızın sigara kullanmaması veya kullanımı azaltması gerekmektedir.